Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

1.Kur

Liva Akademi uzun yıllardan beri Arapça dile eğitimi veren bir eğitim kurumudur. Amacı en iyi şekilde dil öğrenmek isteyen her kesimden insana Arapça’yı iyi bir eğitimle öğretmektir. Ankara’da Arapça dili eğitiminde kendine rakip tanımayan en iyi eğitim yeridir. Yıllardır eğitim içinde yer alınmasından dolayı Arapça’da uzmanlaşmış deneyimli ve uzman kadromuz ile birçok kurs imkanları sunmaktayız. Kursların yanı sıra hiç bir ücret karşılığı olmaksızın her hafta sonu 17:00-19:00 saatleri arasında Arapça etüt dersleri vardır.

Liva Akademi’de eğitim alacağınız sınıfların kalabalık olmamasına özen göstermekte sizleri az kişiyle daha iyi ders imkanını sağlamaktayız. Sınıflar en fazla 7 kişiden oluşmaktadır. Liva Akademi’de Arapça’yı öğrenmek için üç çeşit kurslar bulunmaktadır. Bu kurslarımız Pratik Arapça, YDS Hazırlık Arapça ve AÖF İlahiyat Önlisans Arapça’dır. Pratik Arapça kursumuz kendi içinde Arapça seviyenize göre gruplanmaktadır. 1. Kur başlangıç seviye, 2.Kur orta seviye ve 3.Kur ileri seviye olmak üzere Arapça’yı tam anlamıyla öğrenmiş olarak bitireceksiniz. 1.Kur Arapça’ya yeni başlayanlar, Arapça hakkında bir bilgisi olmayan öğrencileri kayıt ettiğimiz kurs programıdır. Liva Akademi’de 1.Kur Arapça dersleri haftanın her günü mevcuttur. Toplamda kurs süresi hemen hemen 2,5 ay kadar sürmekte ve kurs ücretlendirmemiz 1.Kur’a ait 500 TL’dir.

 

Ankara’da yılların verdiği birikimi, en uygun fiyata, ve en kaliteli hizmeti alabileceğiniz adres, LİVA’dır. Sizleri de iyi bir Arapça eğitimi almak için Liva Akademi’ye bekliyoruz.

kkk