Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

23 EYLÜL CUMARTESİ ARAPÇA 1. KUR

Arapça 1. Kur Başlangıç Seviye ( A-1, A-2 ) 23 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’da Raghad Khooja hocamız ile başlıyor. Kariyer planınızda Arapça bilmek gibi önemli bir avantajı dahil etmeye karar verdiyseniz Liva Akademi ile doğru adrestesiniz. 7 Kişilik butik sınıflarımız, ücretsiz 2 adet ders kitabı ve kelime kartlarından oluşan ders materyalleri, ücretsiz etüt ve telafi dersleri imkanı ile başlangıç seviye Arapça kursu programımız sizleri bekliyor.

Türk ve Arap eğitimcilerden oluşan profesyonel kadromuz ile sizlere sunmuş olduğumuz 1. kur programlarımızda eğitim hafta sonları verilecek olup kurs saatleri çalışanların ve öğrencilerin kolaylıkla katılabileceği şekilde düzenlenmiştir. Ders kitabı olarak el arabiyyetü beyne yedeyk serisinin ilk iki cildinin işlenmektedir. Program içeriği olarak Arapça konuşma, okuma ve gramer konularında eş düzeyde ilerleme hedeflenmekte olup programı tamamlayan öğrencilerimiz Arapça eğitimi konusunda ciddi bir şekilde ilerleme imkanına sahip olacaklardır.

Türkiye ve Uluslararası platformda Arapça bilmenin giderek önem kazandığı günümüzde sizde kendinize Arapça öğrenmek gibi önemli bir katkı sağlamak isterseniz sizleri de Arapça eğitimin merkezi olan Liva Akademi’ye bekleriz. Kayıt ve irtibat için:0312 4358268

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.