Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

2.Kur

Liva Akademi, deneyimi uzman kadrosuyla uzun yıllardan bu yana eğitim vermektedir. Arapça üzerine uzmanlaşmış deneyimli hocalarla derslerin işleyişi sağlanmaktadır. Asıl amacımız öğrencilere kendi amaçları doğrultusunda en iyi Arapça eğitimini vermektir.

 

Eğitim sektörünün içerisinde bulunan ve yıllardır bu sektörde bilinen Liva Akademi Arapça eğitimi üzerine yoğunlaşmış ve sadece Arapça dil eğitimi vermektedir. Birçok kurs fırsatını sizlere sunmaya devam eden Liva Akademi’de, Pratik Arapça Dersleri, YDS Hazırlık Arapça ve AÖF İlahiyat Önlisans Arapça dersleri verilmektedir.  Pratik Arapça kursumuz kendi içerisinde seviyelere göre üç aşamadan oluşmaktadır. Bunlar; 1.Kur, 2.Kur ve 3.Kur’dan oluşmaktadır. 1.Kur yeni başlayan öğrenciler için, 2.Kur ise Arapça 1.Kur’un devamıdır. Arapça’ya yeni başlayan öğrenciler için ilk kurdan sonra Arapça’sını daha geliştirmek ve dil eğitiminin tamamlaması için 2.Kur’u almaları gerekmektedir. Liva Akademi’nin Arapça dil eğitminde uzmanlaşmış eğitimcileri tarafından derslerin işleyişi sağlanmaktadır. Ayrıca, anadili Arapça olan eğitimciler Liva Akademi kadrosu içerisinde yer almaktadır.

Liva Akademi’de 2.Kur seviyesi 96 saat(4 aydan) oluşmaktadır. Sizlerin uygun olup olamamasına göre hafta içi ve hafta sonu gruplarımız vardır. Liva Akademi, sizlere uygun fiyatlar sunarak 2.Kur orta seviyesinin ücretini 750 TL olarak belirlemiştir. Ayrıca her hafta sonu Cumartesi-Pazar günleri 17:00-19:00 saatleri arasında ücretsiz etüt derslerimiz vardır.

 

Ankara’da yılların verdiği birikimi, en uygun fiyata, ve en kaliteli hizmeti alabileceğiniz adres, LİVA’dır. Sizleri de iyi bir Arapça eğitimi almak için Liva Akademi’ye bekliyoruz.

kkk