Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

ARAPÇA 1. KUR HIZLI PROGRAM

Hızlandırılmış Arapça 1.kur programı başlangıç seviye ( A-1/A-2 ) 11 Eylül pazartesi günü saat saat 10.00’da başlıyor. Arapça öğreniminde hızlı ve sağlam bir başlangıç yapmak isterseniz  pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri gerçekleştirilecek olan programımıza sizleri de bekleriz. Liva Akademi kalitesi ve güvencesi ile hızlandırılmış Arapça kursu sonucunda Arapça gramer , konuşma ve okuma konusunda önemli ölçüde kendinizi geliştirmiş olacaksınız.

Arapça bilmenin giderek önem kazandığı günümüzde sizde Arapça eğitimin bir numaralı adresi olan Liva Akademi’ye gelin, Arapça bilginizin sağlamlığı ve çok yönlülüğü ile önemli bir fark oluşturun. Kısa sürede kur tamamlamanın yanı sıra Liva Akademi’nin sizlere sağlayacağı ayrıcalıklarla Arapça öğrenmeye hemen başlayın.

Liva Akademi Ayrıcalıkları

7 kişilik butik sınıflar, ücretsiz ders kitapları ve kelime kartları, ücretsiz etüt ve ücretsiz telafi dersleri ile Liva Akademi’de butik sınıf öğrencisi olmanın avantajlarını yaşayın. Arapça öğreniminde hızlı bir ilerleme sağlamak isterseniz sizi de Arapça eğitiminde marka haline gelen Liva Akademi’ye bekleriz. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0 312 4358268 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.