Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

ARAPÇA 1. KUR PROGRAMI 09 EYLÜL CUMARTESİ BAŞLIYOR

Arapça dil eğitiminde marka haline gelen Liva Akademi’de yeni dönem 09 Eylül Cumartesi günü Arapça 1. kur programı ile başlıyor. Arapça 1. kur başlangıç seviye (A-1/A-2) programı cumartesi pazar günü saat 09.00’da Wajd Kholui hocamız ile başlayacak olup program kapsamında el arabiyyetü beyne yedeyk serisinin ilk iki cildi ele alıncaktır. Kurs kitapları ve kelime kartlarından oluşan eğitim materyalleri katılımcılarımıza ücretsiz olarak hediye edilecektir.

Bir Dil Bir Dünya Demektir

Son dönemlerde ülkemizde misafir olarak bulunan mültecilerin dili olan Arapça öğrenmek günlük hayatın bir gerekliliği olarak karşımıza çıkıyor. Hukuk, sağlık ve farklı alanlarda pek çok meslek gurubu için Arapça bilmek zaruret halini aldı. Bazı alanlarda ise Arapça bilmek mesleki ilerlemeler için önemli bir avantaj teşkil ediyor.

Derslerimizde el arabiyyetü beyne yedeyk serisi işlenmekte olup 1. kur programında serinin ilk iki cildi ele alınmaktadır. Serinin tamamlandığı Arapça kursu programını bitirenler Arapça’nın zengin dünyasında sağlam bir şekilde yerlerini almaktadırlar. Arapça kursu 1. kur programımız ise Arap diline başlangıcınızı en ideal şekilde gerçekleştirmektedir. Derse ait kitaplar ve destek materyalleri kursiyerlerimize ücretsiz olarak temin edilmektedir. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 4358268 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.