Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

AHMED SALEM ABEID HOCAMIZLA ARAPÇA 2. KUR

Yaz tatilinde Arapça dilinizi ilerletmek ister misiniz ? Arapça dilini öğrenmeye başladınız ancak ilk kuru tamamladıktan sonra devam etme olanağı bulamadınız mı? Liva Akademi Arapça bilgisini ilerletmek isteyenlere yönelik Arapça kursu 2. kur (orta seviye) programı düzenliyor. Arapça 2. kur programımız B-1, B-2 Ahmed Salem Abeid hocamızın tecrübesi ve renkli anlatımı ile cumartesi günü saat 09.00’da başlıyor.

ARAPÇA BİLGİNİZLE FARK OLUŞTURUN

İlahiyat öğrencileri ve ilitam öğrencilerinin yanı sıra Ülkemizdeki mülteci ve Arap turist sayısının artması ile beraber farklı meslek alanlarında da Arapça öğrenimi hem büyük bir gereklilik hemde mesleki ilerlemeler için avantajlı bir nitelik olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok resmi ve özel kurum istihdamlarında Arapça bilmeyi bir ön koşul olarak belirlemiş durumda.

ARAPÇA ÖĞRENİMİNDE İLERLEMEK İÇİN 2. KUR

Arapça 2. Kur programı tamamlandıktan sonra gramer bilgisi, okuma kapasitesi ve konuşma pratiği önemli ölçüde ilerleyerek Arapça öğrenimi gelişiminde gerekli aşama en sağlam şekilde tamamlanmış olacaktır. El arabiyyetü beyne yedeyk serisinin işlendiği 2. kur programında kitaplar katılıncılarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kayıt ve iletişim için: 0312- 4358268

Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir