Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

HAFTA SONU YDS ARAPÇA KURSU

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı YDS Arapça hazırlık kursu tecrübeli eğitimcimiz Hüseyin Akıncı ile sizleri bekliyor. YDS Arapça Hazırlık Kursu cumartesi ve pazar günleri saat 16.30’da başlamaktadır. YDS sınavı ile Akademik kariyer amaçlayan, yüksek lisans yapmak isteyen, yabancı dil avantajı ile dil tazminatı hedefleyen , KPSS sınavı genel ve KPSS A gurubuna hazırlanan kısacası YDS Arapça sınavında yüksek başarıyı hedefleyen herkesi başarının doğru adresi olan Liva Akademi’ye bekliyoruz.

Program içeriği sınav sistemi esas alınarak belirlenmiş olup çıkmış sorular ve çözümleri, benzer soru tipleri ve çözümleri, önemli noktalar, sınavda sıklıkla yer verilen terimler, deyimler ve kelimeler, zaman kaybını minimalize eden yöntemler üzerinde durulmakta ve öğrenciler tam bir donanım ile sınava hazırlanmaktadır.

Liva Akademi kalitesi ve güvencesi ile YDS hazırlık kursu 7 kişilik butik sınıflar, ücretsiz ders materyalleri, ücretsiz etüt ve ücretsiz telafi dersleri avantajları sizleri bekliyor. Hüseyin Akıncı hocamızın tecrübesi ile YDS Arapça sınavı hazırlık kursumuzda sınava yönelik özel metodlar ve test tekniği üzerine çalışmalar gerçekleştirilmektedir.YDS sınavınde yüksek başarıyı hedefliyorsanız Liva Akademi YDS Arapça hazırlık kursuna sizleri de bekliyoruz. Kayıt ve irtibat için:0312 4358268

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.