Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

Hakkımızda

 

Liva Akademi 

 
Liva Akademi 2002 yılında Ankara’da kurulmuş yabancı dil Eğitim Merkezidir. Arapça eğitiminde Ankara’da bir numara olan Liva Akademi yılların verdiği birikimi sizlere yansıtmayı amaçlamaktadır.  Arapça eğitimini; okuma, yazma, anlama ve konuşma olarak bir bütün halinde ele alan Liva Akademi bugüne kadar mezun ettiği yüzlerce öğrencisinin, Arapça eğitimine verdiği katkıdan dolayı haklı bir gurur yaşamaktadır.  Ana dili Arapça olan eğitimcilerimizin yanı sıra, Arapça konusunda Türkiye’de otorite olan isimleri de bünyesinde barındıran Liva, kendisini her geçen gün yenilemektedir. Arapça bilmenin avantajlarını ve günümüzdeki iş imkanlarını gözden geçirdiğimizde Liva Akademi’nin tercih edilme nedenleri ortaya çıkacaktır. Uluslararası ticaret yapan şirketlerin kamu özel teşekküllerin Arapça bilen personele olan ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

 

Liva Akademi olarak, kendimize misyon edindiğimiz işimizi en üst düzeyde özenle yapmak ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından takip etmek bizim vazgeçilmezimizdir. Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen Liva Akademi Arapça öğretiminde koşullar ne olursa olsun, sonuç odaklı ve hızlı çalışmayı ilke edinmiştir.

 

Arapça öğretiminde, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz. ”Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz” prensibinden yola çıkarak her zaman en iyi ekiple çalışmayı sürdürürüz.