Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

HIZLANDIRILMIŞ ARAPÇA 1. KUR BAŞLIYOR

Arapça öğrenmeye gönül veren ancak vakit sıkıntısı nedeniyle dil öğrenimini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen herkesi hızlandırılmış Arapça kursu 1. kur programına bekliyoruz. Hızlandırılmış Arapça Kursu (A-1, A-2 ) hocamız Muhammet Furkan Türkoğlu hocamız ile pazartesi günü saat 10.00 da başlıyor.

ARAPÇA BİLMEK GÜN GEÇTİKÇE ÖNEM KAZANIYOR

Arapça öğrenimi son dönemlerde hızlı bir gelişme göstererek hayatın her alanında karşımıza çıkan bir gereklilik halini aldı. İlahiyat ve ilitam öğrencilerinin yanı sıra pek çok farklı meslek gurubu için Arapça bilmek büyük bir önem taşıyor. Hayatımızın her alanında karşılaştığımız mülteciler ve Arap turistlerle iletişim kurabilmek için Arapça öğrenmek isteyenlerin sayısı da gün geçtikçe artıyor.

Hızlandırılmış Arapça 1. kur Derslerimizde el arabiyyetü beyne yedeyk serisi işlenmektedir.Arapça kursu 1. kur hızlandırılmış Arapça kursu ile vakit avantajı ile Arap diline sağlam bir başlangıç yapılmaktadır. Derse ait kitaplar ve destek materyalleri kursiyerlerimize ücretsiz olarak temin edilmektedir. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 4358268 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir