Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

KURAN-KERİM VE ARAPÇA’YI BİR ARADA ÖĞRENMEYE NE DERSİNİZ?

Kuran-ı Kerim’i okumayı, anlamayı ve Arapça öğrenmeyi bir araya getiren özel programımız tecrübeli eğitimcimiz Nurdan Arıkan ile 25 Eylül pazartesi günü başlıyor. Hanımlara özel olarak gerçekleştirilecek olan Kuran-ı Kerim ve Arapça kursumuz pazartesi ve çarşamba günleri 10.00- 13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kutsal kitabımız, hayat rehberimiz olan Kuran-ı Kerim’i en temelinden başlayarak tecvid kaidelerine uygun olarak okuyabileceğiniz, Kuran-ı Kerim’e başlangıç yaparken onun lisanı olan Arapça’yı da öğrenme imkanı bulabileceğiniz, namaz surelerinden başlayarak Kuran-ı Kerim’i anlamaya yönelik derslerimizle Kuran-ı Kerim’in manasına vakıf olmaya başlayabileceğiniz özel programımız Kuran-ı Kerim ve Arapça’yı bir arada öğrenmek isteyen tüm ilim sevdalısı hanımları bekliyor.

Arapça derslerimiz; Kuran-ı Kerim Arapçasının yanı sıra başlangıç seviye Arapça müfredatına uygun bir şekilde gerçekleştirilecek olup kelime kartları ve ders kitapları katılımcılarımıza ücretsiz olarak verilecektir. Ücretsiz etüt ve ücretsiz telafi derslerinden de istifade edebileceğiniz, 7 kişilik butik sınıflar ve Liva Akademi ayrıcalıkları ile Arapçayı en ideal şekilde öğrenebileceğiniz Kuran-ı Kerim özel programımıza sizleri de bekleriz. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 4358268 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.