Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

LİVA AKADEMİ’DE ÖĞRENCİ OLMAK AYRICALIKTIR

Arapça öğrenimi deyince akla 15 yıllık tecrübesi, Türk ve Arap eğitimcilerden oluşan profesyonel kadrosu ile Liva Akademi gelir. Liva Akademi’de tüm kur programları için Arapça gramer, Arapça konuşma ve okuma bütünlüğünü kursiyerlere kazandırma hedefi esas alınmaktadır. Program türüne göre bu yetilerden biri veya sınav başarısı öncelikli amaç olarak belirlense de öğrencilerimiz kur programı sonucunda Arapça gramer, konuşma ve okuma alanlarında sağlam bir şekilde kendilerini geliştirme imkanına sahip olurlar.

Liva Akademi tecrübesi ve güvencesi ile klasikleşen Arapça 1. kur A-1/A-2 başlangıç kuru, Arapça 2. kur B1/B2 orta seviye ve Arapça 3. kur C1/C2 ileri seviye, Arapça muhadese (konuşma) kursu, Tüm kurların hızlandırılmış formları, Arapça YDS kursu, önlisans ilahiyat Arapça kursu, hazırlık atlama muafiyet kurslarının yanı sıra özel ders imkanı ve özel guruplara talep edilen alanlarda butik Arapça kursu imkanı sunulmaktadır. Hukuk, sağlık, ticaret ve mühendislik guruplarına özel mesleki Arapça kursları da geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yer almaktadır. Tüm katılımcılarımıza ders kitaplarının, materyallerin ücretsiz olarak verilmesi ve ücretsiz etüt derslerine katılma imkanı sunulması da Liva Akademi’de öğrenci olmanın ayrıcalıklarındandır.

Günümüzde Arapça öğreniminin giderek önem kazandığı ve gerek Ülkemizde gerekse Yurtdışında istihdam olanaklarını artırdığı bir gerçektir. Hayatımızın bir parçası haline gelen mülteciler ve Ülkemizi ziyaret eden Arap Turistlerle iletişim için de Arapça öğrenmek büyük bir avantaj sağlamaktadır. Liva Akademi’de Arap diline gönül verenler ile mesleki imkanlarını geliştirmek isteyen herkesi profesyonel Arapça öğretiminde sağlam bir temel atmaya bekliyoruz. Kayıt ve irtibat için 0 312- 4358268

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir