Web sitemizden; arapça kursu ankara, arapça kursu, ankara arapça kursu, kızılay arapça kursu, arapça kursları, arapça çeviri, arapça çeviri hizmetleri, simültane arapça çeviri, arapça tercüme, arapça tercüme hizmetleri konularında bilgi alabilirsiniz.
Anasayfa
Banner1
Banner2
İletişim Bilgisi

YAZ DÖNEMİ ARAPÇA 1. KUR

Arapça bilmenin giderek önem kazandığı ülkemizde yaz dönemini Arapça öğrenimi ile değerlendirmeye ne dersiniz ? Hafta içi ve hafta sonu alternatifleri ile başlattığımız başlangıç seviye Arapça kursu 1. kur programlarımız ( A-1, A-2 ) sizleri bekliyor. Liva Akademi’nin öğrencilerine sağladığı ücretsiz etüt ve ücretsiz kitap imkanlarından da istifa ederek profesyonel Arapça kursu ile Araça öğreniminize sağlam bir başlangıç yapabilirsiniz.

Türk ve Arap eğitimcilerden oluşan profesyonel kadromuz ile sizlere sunmuş olduğumuz 1. kur programlarımızda eğitim danışmanlarımız ile size uygun programı belirlenmektedir. el arabiyyetü beyne yedeyk serisinin ilk iki cildinin işlendiği programımız sonucunda Arapça gramer, konuşma ve okuma konusunda bir bütün olarak ciddi bir ilerleme sağlamış olacaksınız.

Arap diline gönül veren, Kuran-ı Kerim lisanını öğrenmek isteyen, İlahiyat alanında kendini ilahiyat bilimlerinin ana dilinde geliştirmek isteyen, kariyer planında istihdam olanaklarını artırmak isteyen kısacası kişisel kazanımlarına Arapça öğrenimi de eklemek isteyen herkesi Arapça öğrenmenin doğru adresi olan Liva Akademi’ye bekliyoruz. Kayıt ve irtibat için:0312 4358268

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

tarihinde, tarafından yazılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir